| KOMPONENTE | SPECIFIKACIJE |
| Dno | Elektrolitički bakar 1 mm |
| Plašt | Elektrolitički bakar 1 mm |
| Gornji deo | Elektrolitički bakar 1 mm |
| Hladnjak | Elektrolitički bakar 1 mm |
| Spirala | Elektrolitički bakar Ø10x0,9x1000 mm |
| Spojna cev | Elektrolitički bakar Ø28×1×150 mm |
| Držač kazana | Hladno valjani lim 1,5 mm |
BESPLATNA ISPORUKA
na teritoriji Srbije za porudžbine preko 50.000 RSD
GARANCIJA
2 godine na kompletan kazan
SERTIFIKAT
za kvalitet čistoce bakra
SERTIFIKAT
o zdravstvenoj ispravnosti
Kazan 1 L Suvenir
Kazan 1 L suvenir predstavlja praktičan mini destilacioni uređaj, izrađen u tradicionalnom stilu. Idealan je kao poklon za ljubitelje destilacije i autentičnih zanatskih proizvoda. Postoji mogućnost graviranja vlastitog imena, imena destilerije, firme na ukrasnu drvenu podlogu.
19.000,00 RSDPDV uračunat u cenu
| KOMPONENTE | SPECIFIKACIJE |
| Dno | Elektrolitički bakar 1 mm |
| Plašt | Elektrolitički bakar 1 mm |
| Gornji deo | Elektrolitički bakar 1 mm |
| Hladnjak | Elektrolitički bakar 1 mm |
| Spirala | Elektrolitički bakar Ø10x0,9x1000 mm |
| Spojna cev | Elektrolitički bakar Ø28×1×150 mm |
| Držač kazana | Hladno valjani lim 1,5 mm |
BESPLATNA ISPORUKA
na teritoriji Srbije za porudžbine preko 50.000 RSD
GARANCIJA
2 godine na kompletan kazan
SERTIFIKAT
za kvalitet čistoce bakra
SERTIFIKAT
o zdravstvenoj ispravnosti
