| KOMPONENTE | SPECIFIKACIJE |
| Materijal ložišta | Inox/Aisi 304 2 mm + (keramička vuna 25 mm + 1 mm brušeni čelik) |
| Radna temperatura ložišta | ~110° C |
| Radni pritisak ložišta | 0,5 Bar |
| Izvor grejanja - električni grejači 4×9 kW | 27-36 kW/h |
| Izvor grejanja - gasni gorionik butan 25-110 kW | 4,25 kg/h |
| Izvor grejanja - prirodni gas 25-110 kW | 10,62 m³/h |
| Neto kapacitet | 500 L |
| Materijal kazana | Elektrolitički bakar 3 mm |
| Materijal kape - Alembik | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Aroma Max kolona | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Kolona sa zvonastim podovima | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Deflegmator | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Spojna cev | Aisi 304 Ø63 mm × 1,5 mm |
| Sistem za hlađenje | Aisi 304 Ø300 mm, plašt 1,5 mm |
| Kontrolna tabla | Ručna |
| Električna mešalica 96 RPM | 0,55 kW |
| CIP sistem za unutrašnje pranje | 14 jedinica (u zavisnosti od broja podova kolone) |
| Trokraki ventil | 7 komada |
| Korpa za začinsko bilje | 30 L |
| Period garancije | 2 godine |
BESPLATNA ISPORUKA
na teritoriji Srbije za porudžbine preko 50.000 RSD
GARANCIJA
2 godine na kompletan kazan
SERTIFIKAT
za kvalitet čistoce bakra
SERTIFIKAT
o zdravstvenoj ispravnosti
Savremeni kolonski kazan 500 L Aroma Max i kolona sa zvonastim podovima
Savremena kolonska konfiguracija kapaciteta 500 litara sa dve kolone. Kolona sa zvonastim podovima daje blaži i glatkiji destilat, dok Aroma Max kolona obezbeđuje intenzivniju aromu. Zaobilaženjem kolone ovaj uređaj može služiti za destilaciju na klasičan način! Dostupni kapaciteti 200 - 6000 litara.
| KOMPONENTE | SPECIFIKACIJE |
| Materijal ložišta | Inox/Aisi 304 2 mm + (keramička vuna 25 mm + 1 mm brušeni čelik) |
| Radna temperatura ložišta | ~110° C |
| Radni pritisak ložišta | 0,5 Bar |
| Izvor grejanja - električni grejači 4×9 kW | 27-36 kW/h |
| Izvor grejanja - gasni gorionik butan 25-110 kW | 4,25 kg/h |
| Izvor grejanja - prirodni gas 25-110 kW | 10,62 m³/h |
| Neto kapacitet | 500 L |
| Materijal kazana | Elektrolitički bakar 3 mm |
| Materijal kape - Alembik | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Aroma Max kolona | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Kolona sa zvonastim podovima | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Deflegmator | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Spojna cev | Aisi 304 Ø63 mm × 1,5 mm |
| Sistem za hlađenje | Aisi 304 Ø300 mm, plašt 1,5 mm |
| Kontrolna tabla | Ručna |
| Električna mešalica 96 RPM | 0,55 kW |
| CIP sistem za unutrašnje pranje | 14 jedinica (u zavisnosti od broja podova kolone) |
| Trokraki ventil | 7 komada |
| Korpa za začinsko bilje | 30 L |
| Period garancije | 2 godine |
BESPLATNA ISPORUKA
na teritoriji Srbije za porudžbine preko 50.000 RSD
GARANCIJA
2 godine na kompletan kazan
SERTIFIKAT
za kvalitet čistoce bakra
SERTIFIKAT
o zdravstvenoj ispravnosti
