| KOMPONENTE | SPECIFIKACIJE |
| Dno | Elektrolitički bakar 1 mm |
| Plašt | Elektrolitički bakar 0,8 mm |
| Gornji deo | Elektrolitički bakar 1 mm |
| Hladnjak | Pocink lim 0,5 mm |
| Spirala | Elektrolitički bakar Ø22x1 mm |
| Spojna cev | Elektrolitički bakar Ø22×1×1200 mm |
| Ložište | Hladno valjani lim 1,5 mm |
BESPLATNA ISPORUKA
na teritoriji Srbije za porudžbine preko 50.000 RSD
GARANCIJA
2 godine na kompletan kazan
SERTIFIKAT
za kvalitet čistoce bakra
SERTIFIKAT
o zdravstvenoj ispravnosti
Kazan 35 L čvrsto gorivo
Hobi kazan 35L sa grejanjem na čvrsto gorivo predstavlja idealan izbor za korisnike koji se prvi put susreću sa destilacijom ili proizvode u manjim količinama. Kompletan uređaj sastoji se od kotla i spirale izrađene od elektrolitičkog bakra, pocinkovanog hladnjaka I prehrambene zaptivke.
55.800,00 RSD62.000,00 RSDPDV uračunat u cenu
| KOMPONENTE | SPECIFIKACIJE |
| Dno | Elektrolitički bakar 1 mm |
| Plašt | Elektrolitički bakar 0,8 mm |
| Gornji deo | Elektrolitički bakar 1 mm |
| Hladnjak | Pocink lim 0,5 mm |
| Spirala | Elektrolitički bakar Ø22x1 mm |
| Spojna cev | Elektrolitički bakar Ø22×1×1200 mm |
| Ložište | Hladno valjani lim 1,5 mm |
BESPLATNA ISPORUKA
na teritoriji Srbije za porudžbine preko 50.000 RSD
GARANCIJA
2 godine na kompletan kazan
SERTIFIKAT
za kvalitet čistoce bakra
SERTIFIKAT
o zdravstvenoj ispravnosti
