| KOMPONENTE | SPECIFIKACIJE |
| Dno | Elektrolitički bakar 4 mm |
| Plašt | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Gornji deo | Elektrolitički bakar 1 mm |
| Kalpak-konusni deo | Elektrolitički bakar 1,5 mm |
| Kalpak-polulopta | Elektrolitički bakar 1,5 mm |
| Ispusni otvor | Mesing 4” |
| Hladnjak | Prohrom lim 304 1 mm |
| Vertikalne cevi | Prohrom cev Ø15×1×900 mm |
| Spojna cev | Bakarna cev Ø40×1×2000 mm |
| Ložište | Hladno valjani lim 1,5 mm |
| Elektromotor sa reduktorom i tajmerom | Čelik 0,12kW/14rpm |
BESPLATNA ISPORUKA
na teritoriji Srbije za porudžbine preko 50.000 RSD
GARANCIJA
2 godine na kompletan kazan
SERTIFIKAT
za kvalitet čistoce bakra
SERTIFIKAT
o zdravstvenoj ispravnosti
Kazan Diamond 200 L
Diamond kazan 200 L je kazan velikog kapaciteta za destilaciju svih vrsta destilata. Sadrži elektromotor, ulivni otvor i kuglični ventil za lako pražnjenje kotla. Svi delovi u kontaktu sa sirovinom su izrađeni od bakra, što garantuje čist miris i kvalitetan ukus destilata. Ovaj model ističe debljina bakra.
345.950,00 RSD407.000,00 RSDPDV uračunat u cenu
| KOMPONENTE | SPECIFIKACIJE |
| Dno | Elektrolitički bakar 4 mm |
| Plašt | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Gornji deo | Elektrolitički bakar 1 mm |
| Kalpak-konusni deo | Elektrolitički bakar 1,5 mm |
| Kalpak-polulopta | Elektrolitički bakar 1,5 mm |
| Ispusni otvor | Mesing 4” |
| Hladnjak | Prohrom lim 304 1 mm |
| Vertikalne cevi | Prohrom cev Ø15×1×900 mm |
| Spojna cev | Bakarna cev Ø40×1×2000 mm |
| Ložište | Hladno valjani lim 1,5 mm |
| Elektromotor sa reduktorom i tajmerom | Čelik 0,12kW/14rpm |
BESPLATNA ISPORUKA
na teritoriji Srbije za porudžbine preko 50.000 RSD
GARANCIJA
2 godine na kompletan kazan
SERTIFIKAT
za kvalitet čistoce bakra
SERTIFIKAT
o zdravstvenoj ispravnosti
