| KOMPONENTE | SPECIFIKACIJE |
| Dno | Elektrolitički bakar 1 mm |
| Plašt | Elektrolitički bakar 0,8 mm |
| Gornji deo | Elektrolitički bakar 1 mm |
| Kalpak | Elektrolitički bakar 0,8 mm |
| Hladnjak | Pocink lim 0,8 mm |
| Spojna cev | Bakarna cev Ø28×1×1500 mm |
| Ložište | Hladno valjani lim 1,5mm |
BESPLATNA ISPORUKA
na teritoriji Srbije za porudžbine preko 50.000 RSD
GARANCIJA
2 godine na kompletan kazan
SERTIFIKAT
za kvalitet čistoce bakra
SERTIFIKAT
o zdravstvenoj ispravnosti
