| KOMPONENTE | SPECIFIKACIJE |
| Dno | Elektrolitički bakar 1 mm |
| Plašt | Elektrolitički bakar 0,8 mm |
| Gornji deo | Elektrolitički bakar 1 mm |
| Kalpak | Elektrolitički bakar 0,8 mm |
| Hladnjak | Pocink lim 1 mm |
| Spojna cev | Bakarna cev Ø28×1×1750 mm |
| Ložište | Hladno valjani lim 1,5 mm |
BESPLATNA ISPORUKA
na teritoriji Srbije za porudžbine preko 50.000 RSD
GARANCIJA
2 godine na kompletan kazan
SERTIFIKAT
za kvalitet čistoce bakra
SERTIFIKAT
o zdravstvenoj ispravnosti
Kazan Prevrtač 60 L klasični hladnjak 200/6
Kazan Prevrtač 60 litara namenjen je za individualnu destilaciju ili prepek. Uređaj karakterišu ručna mešalica, zagrevanje na gas ili čvrsto gorivo, pocink hladnjak kao i sistem prevrtanja kotla koji omogućava jednostavno punjenje i pražnjenje kotla.
102.600,00 RSD114.000,00 RSDPDV uračunat u cenu
| KOMPONENTE | SPECIFIKACIJE |
| Dno | Elektrolitički bakar 1 mm |
| Plašt | Elektrolitički bakar 0,8 mm |
| Gornji deo | Elektrolitički bakar 1 mm |
| Kalpak | Elektrolitički bakar 0,8 mm |
| Hladnjak | Pocink lim 1 mm |
| Spojna cev | Bakarna cev Ø28×1×1750 mm |
| Ložište | Hladno valjani lim 1,5 mm |
BESPLATNA ISPORUKA
na teritoriji Srbije za porudžbine preko 50.000 RSD
GARANCIJA
2 godine na kompletan kazan
SERTIFIKAT
za kvalitet čistoce bakra
SERTIFIKAT
o zdravstvenoj ispravnosti
