| KOMPONENTE | SPECIFIKACIJE |
| Dno | Elektrolitički bakar 1 mm |
| Plašt | Elektrolitički bakar 0,8 mm |
| Gornji deo | Elektrolitički bakar 1 mm |
| Kalpak | Elektrolitički bakar 0,8 mm |
| Hladnjak | Prohrom lim 304 1 mm |
| Vertikalne cevi | Prohrom cev Ø15×1×950 mm |
| Spovna cev | Bakarna cev Ø28×1×1750 mm |
| Ložište | Hladno valjani lim 1,5 mm |
BESPLATNA ISPORUKA
na teritoriji Srbije za porudžbine preko 50.000 RSD
GARANCIJA
2 godine na kompletan kazan
SERTIFIKAT
za kvalitet čistoce bakra
SERTIFIKAT
o zdravstvenoj ispravnosti
Kazan Prevrtač 60 L protočni hladnjak 30 L
Kazan Prevrtač 60 litara namenjen za destilaciju svih vrsta destilata i za prepek. Uređaj karakterišu ručna mešalica, zagrevanje na gas ili čvrsto gorivo, protočni hladnjak od nerđajućeg čelika kapaciteta 30 L kao i jednostavan sistem prevrtanja kotla pomoću poluge.
102.600,00 RSD114.000,00 RSDPDV uračunat u cenu
| KOMPONENTE | SPECIFIKACIJE |
| Dno | Elektrolitički bakar 1 mm |
| Plašt | Elektrolitički bakar 0,8 mm |
| Gornji deo | Elektrolitički bakar 1 mm |
| Kalpak | Elektrolitički bakar 0,8 mm |
| Hladnjak | Prohrom lim 304 1 mm |
| Vertikalne cevi | Prohrom cev Ø15×1×950 mm |
| Spovna cev | Bakarna cev Ø28×1×1750 mm |
| Ložište | Hladno valjani lim 1,5 mm |
BESPLATNA ISPORUKA
na teritoriji Srbije za porudžbine preko 50.000 RSD
GARANCIJA
2 godine na kompletan kazan
SERTIFIKAT
za kvalitet čistoce bakra
SERTIFIKAT
o zdravstvenoj ispravnosti
