| KOMPONENTE | SPECIFIKACIJE |
| Dno | Elektrolitički bakar 1 mm |
| Plašt | Elektrolitički bakar 0,8 mm |
| Gornji deo | Elektrolitički bakar 1 mm |
| Kalpak | Elektrolitički bakar 0,8 mm |
| Ispusni otvor | Mesing 2,5” |
| Hladnjak | Pocink lim 0,8 mm |
| Spojna cev | Bakarna cev Ø28×1×1500 mm |
| Ložište | Hladno valjani lim 1,5 mm |
BESPLATNA ISPORUKA
na teritoriji Srbije za porudžbine preko 50.000 RSD
GARANCIJA
2 godine na kompletan kazan
SERTIFIKAT
za kvalitet čistoce bakra
SERTIFIKAT
o zdravstvenoj ispravnosti
Kazan Stabilni 100 L klasični hladnjak 200/6
Stabilni kazan 100 litara namenjen za destilaciju svih vrsta destilata velikog kapaciteta. Uređaj karakterišu bakarni kotao, ručna mešalica, zagrevanje na gas ili čvrsto gorivo, pocink hladnjak kao i jednostavan sistem punjenja, ulivni otvor, i sitem pražnjenja kugla ventil čime se olakšava rad i smanjuje fizički napor tokom procesa destilacije.
132.750,00 RSD147.500,00 RSDPDV uračunat u cenu
| KOMPONENTE | SPECIFIKACIJE |
| Dno | Elektrolitički bakar 1 mm |
| Plašt | Elektrolitički bakar 0,8 mm |
| Gornji deo | Elektrolitički bakar 1 mm |
| Kalpak | Elektrolitički bakar 0,8 mm |
| Ispusni otvor | Mesing 2,5” |
| Hladnjak | Pocink lim 0,8 mm |
| Spojna cev | Bakarna cev Ø28×1×1500 mm |
| Ložište | Hladno valjani lim 1,5 mm |
BESPLATNA ISPORUKA
na teritoriji Srbije za porudžbine preko 50.000 RSD
GARANCIJA
2 godine na kompletan kazan
SERTIFIKAT
za kvalitet čistoce bakra
SERTIFIKAT
o zdravstvenoj ispravnosti
