| KOMPONENTE | SPECIFIKACIJE |
| Dno | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Plašt | Elektrolitički bakar 1 mm |
| Gornji deo | Elektrolitički bakar 1 mm |
| Kalpak-konusni deo | Elektrolitički bakar 1,5 mm |
| Kalpak-polulopta | Elektrolitički bakar 1,5 mm |
| Ispusni otvor | Mesing 3” |
| Hladnjak | Pocink lim 0,5 mm |
| Spojna cev | Bakarna cev Ø40×1×2000 mm |
| Ložište | Hladno valjani lim 1,5 mm |
BESPLATNA ISPORUKA
na teritoriji Srbije za porudžbine preko 50.000 RSD
GARANCIJA
2 godine na kompletan kazan
SERTIFIKAT
za kvalitet čistoce bakra
SERTIFIKAT
o zdravstvenoj ispravnosti
Kazan Stabilni 200 L klasični hladnjak 400/5
Stabilni kazan 200 litara namenjen za destilaciju svih vrsta destilata velikog kapaciteta. Uređaj karakterišu bakarni kotao, ručna mešalica, zagrevanje na gas ili čvrsto gorivo, pocink hladnjak kao i jednostavan sistem punjenja, ulivni otvor, i sitem pražnjenja kugla ventil čime se olakšava rad i smanjuje fizički napor tokom procesa destilacije.
222.640,00 RSD253.000,00 RSDPDV uračunat u cenu
| KOMPONENTE | SPECIFIKACIJE |
| Dno | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Plašt | Elektrolitički bakar 1 mm |
| Gornji deo | Elektrolitički bakar 1 mm |
| Kalpak-konusni deo | Elektrolitički bakar 1,5 mm |
| Kalpak-polulopta | Elektrolitički bakar 1,5 mm |
| Ispusni otvor | Mesing 3” |
| Hladnjak | Pocink lim 0,5 mm |
| Spojna cev | Bakarna cev Ø40×1×2000 mm |
| Ložište | Hladno valjani lim 1,5 mm |
BESPLATNA ISPORUKA
na teritoriji Srbije za porudžbine preko 50.000 RSD
GARANCIJA
2 godine na kompletan kazan
SERTIFIKAT
za kvalitet čistoce bakra
SERTIFIKAT
o zdravstvenoj ispravnosti
