| KOMPONENTE | SPECIFIKACIJE |
| Dno | Prohrom Inox AISI 304 3 mm |
| Plašt | Prohrom Inox AISI 304 2 mm |
| Gornji deo - poklopac | Prohrom Inox AISI 304 4 mm |
| Dno korpe za začinsko bilje | Prohrom Inox AISI 304 3 mm |
| Plašt korpe za začinsko bilje | Prohrom Inox AISI 304 1 mm |
| Hladnjak | Prohrom Inox AISI 304 1 mm |
| Vertikalne cevi | Prohrom Inox AISI 304 Ø15×1×900 mm |
| Spojna cev | Inox AISI Ø40×1,5 mm |
| Ložište | Hladno valjani lim 1,5 mm |
BESPLATNA ISPORUKA
na teritoriji Srbije za porudžbine preko 50.000 RSD
GARANCIJA
2 godine na kompletan kazan
SERTIFIKAT
za kvalitet čistoce bakra
SERTIFIKAT
o zdravstvenoj ispravnosti
Kazan za eterična ulja 100 L
Prohromski destilator za eterična ulja namenjen ekstrakciji aromatičnih jedinjenja iz biljnih sirovina primenom parne destilacije. Sadrži kotao za vodu, kotao za bilje zapremine 100 litara, prohromsku spojnu cev i protočni prohromski hladnjak.
239.000,00 RSDPDV uračunat u cenu
| KOMPONENTE | SPECIFIKACIJE |
| Dno | Prohrom Inox AISI 304 3 mm |
| Plašt | Prohrom Inox AISI 304 2 mm |
| Gornji deo - poklopac | Prohrom Inox AISI 304 4 mm |
| Dno korpe za začinsko bilje | Prohrom Inox AISI 304 3 mm |
| Plašt korpe za začinsko bilje | Prohrom Inox AISI 304 1 mm |
| Hladnjak | Prohrom Inox AISI 304 1 mm |
| Vertikalne cevi | Prohrom Inox AISI 304 Ø15×1×900 mm |
| Spojna cev | Inox AISI Ø40×1,5 mm |
| Ložište | Hladno valjani lim 1,5 mm |
BESPLATNA ISPORUKA
na teritoriji Srbije za porudžbine preko 50.000 RSD
GARANCIJA
2 godine na kompletan kazan
SERTIFIKAT
za kvalitet čistoce bakra
SERTIFIKAT
o zdravstvenoj ispravnosti
