| KOMPONENTE | SPECIFIKACIJE |
| Materijal ložišta | Inox/Aisi 304 2 mm + (keramička vuna 25 mm + 1 mm brušeni čelik) |
| Radna temperatura ložišta | ~170° C |
| Radni pritisak ložišta | 8 Bar |
| Neto kapacitet | 2×3000 L |
| Materijal kazana | Elektrolitički bakar 5 mm |
| Materijal kape - Viski | Elektrolitički bakar 3 mm |
| Spojna cev | Aisi 304 Ø76 mm × 1,5 mm |
| Sistem za hlađenje | Aisi 304 Ø422 mm, plašt 2 mm |
| Kontrolna tabla | Ručna |
| Električna mešalica 96 RPM | 0,55 kW (2×2 komada) |
| CIP sistem za unutrašnje pranje | 8 jedinica |
| Trokraki ventil | 6 komada |
| Korpa za začinsko bilje | 200 L |
| Period garancije | 2 godine |
BESPLATNA ISPORUKA
na teritoriji Srbije za porudžbine preko 50.000 RSD
GARANCIJA
2 godine na kompletan kazan
SERTIFIKAT
za kvalitet čistoce bakra
SERTIFIKAT
o zdravstvenoj ispravnosti
Savremeni kolonski kazan 2×3000 L Aroma Max kolona
Najveći kolonski kazan koji smo ikada napravili, kapaciteta 6.000 litara. Zagrevanje se vrši parnom spiralom, obezbeđujući da se ovaj veliki sistem zagreje za samo 40 minuta. Aroma Max kolona radi za oba kazana istovremeno i obrađuje pun kapacitet od 6.000 litara. Odlično rešenje za aromatična pića, kao i za proizvodnju viskija.
| KOMPONENTE | SPECIFIKACIJE |
| Materijal ložišta | Inox/Aisi 304 2 mm + (keramička vuna 25 mm + 1 mm brušeni čelik) |
| Radna temperatura ložišta | ~170° C |
| Radni pritisak ložišta | 8 Bar |
| Neto kapacitet | 2×3000 L |
| Materijal kazana | Elektrolitički bakar 5 mm |
| Materijal kape - Viski | Elektrolitički bakar 3 mm |
| Spojna cev | Aisi 304 Ø76 mm × 1,5 mm |
| Sistem za hlađenje | Aisi 304 Ø422 mm, plašt 2 mm |
| Kontrolna tabla | Ručna |
| Električna mešalica 96 RPM | 0,55 kW (2×2 komada) |
| CIP sistem za unutrašnje pranje | 8 jedinica |
| Trokraki ventil | 6 komada |
| Korpa za začinsko bilje | 200 L |
| Period garancije | 2 godine |
BESPLATNA ISPORUKA
na teritoriji Srbije za porudžbine preko 50.000 RSD
GARANCIJA
2 godine na kompletan kazan
SERTIFIKAT
za kvalitet čistoce bakra
SERTIFIKAT
o zdravstvenoj ispravnosti
