| KOMPONENTE | SPECIFIKACIJE |
| Materijal ložišta | Inox/Aisi 304 2 mm + (keramička vuna 25 mm + 1 mm brušeni čelik) |
| Radna temperatura ložišta | ~110° C |
| Radni pritisak ložišta | 0,5 Bar |
| Izvor grejanja - električni grejači 2×9 kW | 8-18 kW/h |
| Izvor grejanja - gasni gorionik butan 30-50 kW | 4,72 kg/h |
| Izvor grejanja - prirodni gas 30-50 kW | 6,5 m³/h |
| Neto kapacitet | 200 L |
| Materijal kazana | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Materijal kape - Alembik | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Spojna cev | Aisi 304 Ø40 mm × 1,5 mm |
| Sistem za hlađenje | Aisi 304 Ø200 mm, plašt 1 mm |
| Kontrolna tabla | Ručna |
| Električna mešalica 96 RPM | 0,37 kW |
| CIP sistem za unutrašnje pranje | 3 jedinice |
| Korpa za začinsko bilje | 10 L |
| Period garancije | 2 godine |
BESPLATNA ISPORUKA
na teritoriji Srbije za porudžbine preko 50.000 RSD
GARANCIJA
2 godine na kompletan kazan
SERTIFIKAT
za kvalitet čistoce bakra
SERTIFIKAT
o zdravstvenoj ispravnosti
Premium tradicionalni kazan 200 L
Tradicionalni kazan bez kolone, dostupan u kapacitetima od 200 do 6000 litara sa alembik kapom. Namenjen je za proizvodnju vrhunskih alkoholnih pića na tradicionalan način, pića kao što su džin, votka, viski... Viski kapa proizvodi aromatičniji i teži destilat, dok alembik kapa daje čistiji i mekši destilat. U zavisnosti od potreba, moguće je izabrati viski kapu, alembik kapu ili obe opcije.
| KOMPONENTE | SPECIFIKACIJE |
| Materijal ložišta | Inox/Aisi 304 2 mm + (keramička vuna 25 mm + 1 mm brušeni čelik) |
| Radna temperatura ložišta | ~110° C |
| Radni pritisak ložišta | 0,5 Bar |
| Izvor grejanja - električni grejači 2×9 kW | 8-18 kW/h |
| Izvor grejanja - gasni gorionik butan 30-50 kW | 4,72 kg/h |
| Izvor grejanja - prirodni gas 30-50 kW | 6,5 m³/h |
| Neto kapacitet | 200 L |
| Materijal kazana | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Materijal kape - Alembik | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Spojna cev | Aisi 304 Ø40 mm × 1,5 mm |
| Sistem za hlađenje | Aisi 304 Ø200 mm, plašt 1 mm |
| Kontrolna tabla | Ručna |
| Električna mešalica 96 RPM | 0,37 kW |
| CIP sistem za unutrašnje pranje | 3 jedinice |
| Korpa za začinsko bilje | 10 L |
| Period garancije | 2 godine |
BESPLATNA ISPORUKA
na teritoriji Srbije za porudžbine preko 50.000 RSD
GARANCIJA
2 godine na kompletan kazan
SERTIFIKAT
za kvalitet čistoce bakra
SERTIFIKAT
o zdravstvenoj ispravnosti
