| KOMPONENTE | SPECIFIKACIJE |
| Materijal ložišta | Inox/Aisi 304 2 mm (Opcionalno Keramička vuna 25 mm + 1 mm brušeni čelik) |
| Radna temperatura pare | ~170° C |
| Radni pritisak pare | Do 8 Bar-a |
| Izvor grejanja - para | 200-300 kg/h |
| Neto kapacitet | 2000 L |
| Materijal kazana | Elektrolitički bakar 5 mm |
| Materijal poklopca | Elektrolitički bakar 3 mm |
| Spojna cev | Aisi 304 Ø150 mm × 2 mm |
| Sistem za hlađenje | Aisi 304 Ø422 mm, plašt 2 mm |
| Kontrolna tabla | Ručno, poluautomatsko ili automatsko rukovanje |
| CIP sistem za unutrašnje pranje | 3 jedinice |
| Period garancije | 2 godine |
BESPLATNA ISPORUKA
na teritoriji Srbije za porudžbine preko 50.000 RSD
GARANCIJA
2 godine na kompletan kazan
SERTIFIKAT
za kvalitet čistoce bakra
SERTIFIKAT
o zdravstvenoj ispravnosti
Premium tradicionalni Viski kazan 2000 L
Kazani napravljeni iskljucivo za viski. Kapaciteti od 2.000 - 20.000 L sa spiralnim grejanjem na paru za ujednaceno i efikasno zagrevanje. Namenjen je dvostrukoj ili trostrukoj destilaciji uz mogucnost modifikacije nagiba spojne cevi (labudov vrat) i zapremine kazana. Hladnjak je takodje sav od bakra.
| KOMPONENTE | SPECIFIKACIJE |
| Materijal ložišta | Inox/Aisi 304 2 mm (Opcionalno Keramička vuna 25 mm + 1 mm brušeni čelik) |
| Radna temperatura pare | ~170° C |
| Radni pritisak pare | Do 8 Bar-a |
| Izvor grejanja - para | 200-300 kg/h |
| Neto kapacitet | 2000 L |
| Materijal kazana | Elektrolitički bakar 5 mm |
| Materijal poklopca | Elektrolitički bakar 3 mm |
| Spojna cev | Aisi 304 Ø150 mm × 2 mm |
| Sistem za hlađenje | Aisi 304 Ø422 mm, plašt 2 mm |
| Kontrolna tabla | Ručno, poluautomatsko ili automatsko rukovanje |
| CIP sistem za unutrašnje pranje | 3 jedinice |
| Period garancije | 2 godine |
BESPLATNA ISPORUKA
na teritoriji Srbije za porudžbine preko 50.000 RSD
GARANCIJA
2 godine na kompletan kazan
SERTIFIKAT
za kvalitet čistoce bakra
SERTIFIKAT
o zdravstvenoj ispravnosti
