| KOMPONENTE | SPECIFIKACIJE |
| Plašt | Inox/Aisi 304 2 mm + (keramička vuna 25 mm + 1 mm brušeni čelik) |
| Radna temperatura ložišta | ~110° C |
| Radni pritisak pare | 0,5 Bar |
| Izvor grejanja - para | 50-70 kg/h po kazanu |
| Neto kapacitet | 4×300 kg (2000 L) |
| Materijal kazana | Elektrolitički bakar 3 mm |
| Materijal poklopca | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Aroma Max kolona | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Deflegmator | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Korpe/sita - 4 komada | Perforirani Aisi 304 - 3 mm |
| Spojna cev | Aisi 304/bakar Ø63 mm × 1,5 mm |
| Sistem za hlađenje | Aisi 304 Ø412 mm, plašt 2 mm |
| Kontrolna tabla | Ručna |
| CIP sistem za unutrašnje pranje | 4 jedinice |
| Trokraki ventil | 5 komada |
| Period garancije | 2 godine |
BESPLATNA ISPORUKA
na teritoriji Srbije za porudžbine preko 50.000 RSD
GARANCIJA
2 godine na kompletan kazan
SERTIFIKAT
za kvalitet čistoce bakra
SERTIFIKAT
o zdravstvenoj ispravnosti
Savremeni kolonski Grapa kazan 4×300 kg Aroma Max kolona
Četiri bakarna kazana posebno napravljena za proizvodnju veoma aromatične grape. Svaki kazan je napravljen za 300 kg tropa od grozđa i povezan sa DES patentiranom Aroma Max kolonom. Zagrevanje je veoma efikasno putem direktnog ubrizgavanja pare, što osigurava kratko trajanje ciklusa do 3,5h.
| KOMPONENTE | SPECIFIKACIJE |
| Plašt | Inox/Aisi 304 2 mm + (keramička vuna 25 mm + 1 mm brušeni čelik) |
| Radna temperatura ložišta | ~110° C |
| Radni pritisak pare | 0,5 Bar |
| Izvor grejanja - para | 50-70 kg/h po kazanu |
| Neto kapacitet | 4×300 kg (2000 L) |
| Materijal kazana | Elektrolitički bakar 3 mm |
| Materijal poklopca | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Aroma Max kolona | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Deflegmator | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Korpe/sita - 4 komada | Perforirani Aisi 304 - 3 mm |
| Spojna cev | Aisi 304/bakar Ø63 mm × 1,5 mm |
| Sistem za hlađenje | Aisi 304 Ø412 mm, plašt 2 mm |
| Kontrolna tabla | Ručna |
| CIP sistem za unutrašnje pranje | 4 jedinice |
| Trokraki ventil | 5 komada |
| Period garancije | 2 godine |
BESPLATNA ISPORUKA
na teritoriji Srbije za porudžbine preko 50.000 RSD
GARANCIJA
2 godine na kompletan kazan
SERTIFIKAT
za kvalitet čistoce bakra
SERTIFIKAT
o zdravstvenoj ispravnosti
