| KOMPONENTE | SPECIFIKACIJE |
| Materijal ložišta | Inox/Aisi 304 2 mm + (keramička vuna 25 mm + 1 mm brušeni čelik) |
| Radna temperatura ložišta | ~110° C |
| Radni pritisak ložišta | 0,5 Bar |
| Izvor grejanja - električni grejači 4×9 kW | 2×27-36 kW/h |
| Izvor grejanja - gasni gorionik butan 25-110 kW | 2×4,25 kg/h |
| Izvor grejanja - prirodni gas 25-110 kW | 2×10,62 m³/h |
| Neto kapacitet | 2×500 L |
| Materijal kazana | Elektrolitički bakar 3 mm |
| Materijal kape | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Aroma Max kolona | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Deflegmator | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Spojna cev | Aisi 304 Ø63 mm × 1,5 mm |
| Sistem za hlađenje | Aisi 304 Ø422 mm, plašt 1,5 mm |
| Kontrolna tabla | Ručna |
| Električna mešalica | 2×0,55 kW |
| CIP sistem za unutrašnje pranje | 8 jedinica |
| Trokraki ventil | 6 komada |
| Korpa za začinsko bilje | 80 L |
| Period garancije | 2 godine |
BESPLATNA ISPORUKA
na teritoriji Srbije za porudžbine preko 50.000 RSD
GARANCIJA
2 godine na kompletan kazan
SERTIFIKAT
za kvalitet čistoce bakra
SERTIFIKAT
o zdravstvenoj ispravnosti
Savremeni kolonski kazan 2×500 L Aroma Max kolona
Sistem sa dva kazana od po 500 litara povezana sa Aroma Max kolonom, dizajniran za postizanje superiorne arome finalnog destilata. Omogućava destilaciju ukupnog kapaciteta od 1.000 litara ili rad na jednom kazanu od 500 litara, pružajući izuzetnu fleksibilnost i efikasnost u proizvodnji. Možeš koristiti oba kazana za veći kapacitet ili samo jedan kazan, sa ili bez kolone. Model može biti sa električnim ili parnim grejanjem.
| KOMPONENTE | SPECIFIKACIJE |
| Materijal ložišta | Inox/Aisi 304 2 mm + (keramička vuna 25 mm + 1 mm brušeni čelik) |
| Radna temperatura ložišta | ~110° C |
| Radni pritisak ložišta | 0,5 Bar |
| Izvor grejanja - električni grejači 4×9 kW | 2×27-36 kW/h |
| Izvor grejanja - gasni gorionik butan 25-110 kW | 2×4,25 kg/h |
| Izvor grejanja - prirodni gas 25-110 kW | 2×10,62 m³/h |
| Neto kapacitet | 2×500 L |
| Materijal kazana | Elektrolitički bakar 3 mm |
| Materijal kape | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Aroma Max kolona | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Deflegmator | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Spojna cev | Aisi 304 Ø63 mm × 1,5 mm |
| Sistem za hlađenje | Aisi 304 Ø422 mm, plašt 1,5 mm |
| Kontrolna tabla | Ručna |
| Električna mešalica | 2×0,55 kW |
| CIP sistem za unutrašnje pranje | 8 jedinica |
| Trokraki ventil | 6 komada |
| Korpa za začinsko bilje | 80 L |
| Period garancije | 2 godine |
BESPLATNA ISPORUKA
na teritoriji Srbije za porudžbine preko 50.000 RSD
GARANCIJA
2 godine na kompletan kazan
SERTIFIKAT
za kvalitet čistoce bakra
SERTIFIKAT
o zdravstvenoj ispravnosti
