| KOMPONENTE | SPECIFIKACIJE |
| Materijal ložišta | Inox/Aisi 304 2 mm + (keramička vuna 25 mm + 1 mm brušeni čelik) |
| Radna temperatura ložišta | ~110° C |
| Radni pritisak pare | 0,5 Bar |
| Izvor grejanja - para | 250-320 kg/h na 0,5 Bar |
| Neto kapacitet | 2000 L |
| Materijal kazana | Elektrolitički bakar 5 mm |
| Aroma Max kolona | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Kolona sa zvonastim podovima | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Deflegmator | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Spojna cev | Aisi 304 Ø63 mm × 1,5 mm |
| Sistem za hlađenje | Aisi 304 Ø300 mm, plašt 1,5 mm |
| Kontrolna tabla | Ručna |
| Električna mešalica 96 RPM | 2×0,55 kW |
| CIP sistem za unutrašnje pranje | 17 jedinica (u zavisnosti od broja podova kolone) |
| Korpa za začinsko bilje | 80 L |
| Trokraki ventil | 7 komada |
| Period garancije | 2 godine |
BESPLATNA ISPORUKA
na teritoriji Srbije za porudžbine preko 50.000 RSD
GARANCIJA
2 godine na kompletan kazan
SERTIFIKAT
za kvalitet čistoce bakra
SERTIFIKAT
o zdravstvenoj ispravnosti
Savremeni kolonski kazan 2000 L Aroma Max i kolona sa zvonastim podovima
Najpopularnija konfiguracija velike zapremine, namenjena proizvođačima koji žele da unaprede i prošire postojeću proizvodnju. Ovaj uređaj omogućava preradu veće količine komine u kratkom vremenskom periodu, uz značajne uštede vremena i energenata. Kolona sa zvonastim podovima daje blaži i glatkiji destilat, dok Aroma Max kolona obezbeđuje intenzivniju aromu. Dodatna aromatizacija moguća je kroz korpu za bilje. Moguća je destilacija na 8 različitih načina.
| KOMPONENTE | SPECIFIKACIJE |
| Materijal ložišta | Inox/Aisi 304 2 mm + (keramička vuna 25 mm + 1 mm brušeni čelik) |
| Radna temperatura ložišta | ~110° C |
| Radni pritisak pare | 0,5 Bar |
| Izvor grejanja - para | 250-320 kg/h na 0,5 Bar |
| Neto kapacitet | 2000 L |
| Materijal kazana | Elektrolitički bakar 5 mm |
| Aroma Max kolona | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Kolona sa zvonastim podovima | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Deflegmator | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Spojna cev | Aisi 304 Ø63 mm × 1,5 mm |
| Sistem za hlađenje | Aisi 304 Ø300 mm, plašt 1,5 mm |
| Kontrolna tabla | Ručna |
| Električna mešalica 96 RPM | 2×0,55 kW |
| CIP sistem za unutrašnje pranje | 17 jedinica (u zavisnosti od broja podova kolone) |
| Korpa za začinsko bilje | 80 L |
| Trokraki ventil | 7 komada |
| Period garancije | 2 godine |
BESPLATNA ISPORUKA
na teritoriji Srbije za porudžbine preko 50.000 RSD
GARANCIJA
2 godine na kompletan kazan
SERTIFIKAT
za kvalitet čistoce bakra
SERTIFIKAT
o zdravstvenoj ispravnosti
