| KOMPONENTE | SPECIFIKACIJE |
| Materijal ložišta | Inox/Aisi 304 2 mm + (keramička vuna 25 mm + 1 mm brušeni čelik) |
| Radna temperatura ložišta | ~110° C |
| Radni pritisak ložišta | 0,5 Bar |
| Izvor grejanja - električni grejači 4×9 kW | 27-36 kW/h |
| Izvor grejanja - gasni gorionik butan 25-110 kW | 4,25 kg/h |
| Izvor grejanja - prirodni gas 25-110 kW | 10,62 m³/h |
| Neto kapacitet | 500 L |
| Materijal kazana | Elektrolitički bakar 3 mm |
| Materijal kape - Alembik | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Kolona sa zvonastim podovima | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Deflegmator | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Spojna cev | Aisi 304 Ø63 mm × 1,5 mm |
| Sistem za hlađenje m | Aisi 304 Ø300 mm, plašt 1,5 mm |
| Kontrolna tabla | Ručna |
| Električna mešalica 96 RPM | 0,55 kW |
| CIP sistem za unutrašnje pranje | 17 jedinica (u zavisnosti od broja podova kolone) |
| Trokraki ventil | 7 komada |
| Korpa za začinsko bilje | 30 L |
| Period garancije | 2 godine |
BESPLATNA ISPORUKA
na teritoriji Srbije za porudžbine preko 50.000 RSD
GARANCIJA
2 godine na kompletan kazan
SERTIFIKAT
za kvalitet čistoce bakra
SERTIFIKAT
o zdravstvenoj ispravnosti
Savremeni kolonski kazan 500 L 2 kolone sa 10 zvonastih podova
Kolona sa zvonastim podovima omogućava proizvodnju čistih i glatkih destilata. Što je veći broj podova, to je destilat čistiji. Ovaj model sadrži dve kolone sa ukupno 10 podova, pri čemu svaki pod ima ventil za kontrolu nivoa akumuliranog refluksa, što omogućava visok stepen kontrole i fleksibilnosti tokom destilacije. Moguće je koristiti samo jednu kolonu, a obe kolone se mogu i zaobići za tradicionalni ciklus destilacije.
| KOMPONENTE | SPECIFIKACIJE |
| Materijal ložišta | Inox/Aisi 304 2 mm + (keramička vuna 25 mm + 1 mm brušeni čelik) |
| Radna temperatura ložišta | ~110° C |
| Radni pritisak ložišta | 0,5 Bar |
| Izvor grejanja - električni grejači 4×9 kW | 27-36 kW/h |
| Izvor grejanja - gasni gorionik butan 25-110 kW | 4,25 kg/h |
| Izvor grejanja - prirodni gas 25-110 kW | 10,62 m³/h |
| Neto kapacitet | 500 L |
| Materijal kazana | Elektrolitički bakar 3 mm |
| Materijal kape - Alembik | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Kolona sa zvonastim podovima | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Deflegmator | Elektrolitički bakar 2 mm |
| Spojna cev | Aisi 304 Ø63 mm × 1,5 mm |
| Sistem za hlađenje m | Aisi 304 Ø300 mm, plašt 1,5 mm |
| Kontrolna tabla | Ručna |
| Električna mešalica 96 RPM | 0,55 kW |
| CIP sistem za unutrašnje pranje | 17 jedinica (u zavisnosti od broja podova kolone) |
| Trokraki ventil | 7 komada |
| Korpa za začinsko bilje | 30 L |
| Period garancije | 2 godine |
BESPLATNA ISPORUKA
na teritoriji Srbije za porudžbine preko 50.000 RSD
GARANCIJA
2 godine na kompletan kazan
SERTIFIKAT
za kvalitet čistoce bakra
SERTIFIKAT
o zdravstvenoj ispravnosti
