| ALKATRÉSZEK | MŰSZAKI ADATOK |
| A tűztér anyaga | Inox / Aisi 304 2 mm + (kerámiaszál 25 mm + 1 mm csiszolt rozsdamentes acél) |
| A tűztér üzemi hőmérséklete | ~110° C |
| A tűztér üzemi nyomása | 0,5 Bar |
| Hőforrás - elektromos fűtőtestek 4×9 kW | 2×27-36 kW/h |
| Hőforrás - butángáz égő 25-110 kW | 2×4,25 kg/h |
| Hőforrás - földgázégő 25-110 kW | 2×10,62 m³/h |
| Nettó kapacitás | 2×500 L |
| A pálinkafőző anyaga | Cu DHP/3 mm |
| A pálinkafőző sisakja - Alembic | Cu DHP/2 mm |
| Aroma Max kolonna | Cu DHP/2 mm |
| Deflegmátor | Cu DHP/2 mm |
| Összekötő csövek | Aisi 304 Ø63 mm × 1,5 mm |
| Hűtőrendszer | Aisi 304 Ø422 mm, köpeny 1,5 mm |
| Vezérlőegység | Kézi beállítás |
| Függőleges keverő - folyamatos 96 RPM | 2×0,55 kW |
| CIP tisztítórendszer | 8 egység |
| Bypass rendszer / by3V szelep(ek) | 6 darab |
| Aromakosár | 80 L |
| Gyártói garancia | 2 év |
VILÁGSZINTŰ SZÁLLÍTÁS
világszerte több mint 30 forgalmazóból álló hálózat
GARANCIA
2 év garancia a teljes lepárlóra
TANÚSÍTVÁNY
a réz tisztaságáról
TANÚSÍTVÁNY
az egészségügyi megfelelőségről
Premium column still 2×500 L Aroma Max column
Két darab 500 literes üstből álló rendszer, az Aroma Max oszloppal összekapcsolva, amely a végső párlat kiemelkedő aromájának elérésére lett tervezve. Lehetővé teszi az 1 000 literes teljes lepárlási kapacitást, illetve az egyetlen 500 literes üsttel való működést, így nagyfokú rugalmasságot és hatékonyságot biztosít a gyártásban. Használja mindkét üstöt a nagyobb kapacitás érdekében, vagy csak az egyiket — oszloppal vagy anélkül — teljes mértékben az Ön gyártási igényeihez igazítva. Elektromos vagy gőzfűtéssel elérhető.
| ALKATRÉSZEK | MŰSZAKI ADATOK |
| A tűztér anyaga | Inox / Aisi 304 2 mm + (kerámiaszál 25 mm + 1 mm csiszolt rozsdamentes acél) |
| A tűztér üzemi hőmérséklete | ~110° C |
| A tűztér üzemi nyomása | 0,5 Bar |
| Hőforrás - elektromos fűtőtestek 4×9 kW | 2×27-36 kW/h |
| Hőforrás - butángáz égő 25-110 kW | 2×4,25 kg/h |
| Hőforrás - földgázégő 25-110 kW | 2×10,62 m³/h |
| Nettó kapacitás | 2×500 L |
| A pálinkafőző anyaga | Cu DHP/3 mm |
| A pálinkafőző sisakja - Alembic | Cu DHP/2 mm |
| Aroma Max kolonna | Cu DHP/2 mm |
| Deflegmátor | Cu DHP/2 mm |
| Összekötő csövek | Aisi 304 Ø63 mm × 1,5 mm |
| Hűtőrendszer | Aisi 304 Ø422 mm, köpeny 1,5 mm |
| Vezérlőegység | Kézi beállítás |
| Függőleges keverő - folyamatos 96 RPM | 2×0,55 kW |
| CIP tisztítórendszer | 8 egység |
| Bypass rendszer / by3V szelep(ek) | 6 darab |
| Aromakosár | 80 L |
| Gyártói garancia | 2 év |
VILÁGSZINTŰ SZÁLLÍTÁS
világszerte több mint 30 forgalmazóból álló hálózat
GARANCIA
2 év garancia a teljes lepárlóra
TANÚSÍTVÁNY
a réz tisztaságáról
TANÚSÍTVÁNY
az egészségügyi megfelelőségről
