| ALKATRÉSZEK | MŰSZAKI ADATOK |
| A tűztér anyaga | Kerámiaszál 25 mm + 1 mm csiszolt rozsdamentes acél |
| A gőz üzemi hőmérséklete | ~110° C |
| A gőz üzemi nyomása | 0,5 Bar |
| Hőforrás - gőz | 70 kg/h üstönként |
| Nettó kapacitás | 300 kg (700 L) |
| A pálinkafőző anyaga | Cu DHP/3 mm |
| A pálinkafőző fedele | Cu DHP/2 mm |
| Tányéros kolonna | Cu DHP/2 mm |
| Deflegmátor | Cu DHP/2 mm |
| Összekötő csövek | Ø63 mm × 1,5 mm |
| Hűtőrendszer | Aisi 304 Ø422 mm, köpeny 2 mm |
| Vezérlőegység | Kézi beállítás |
| CIP tisztítórendszer | 10 egység + a hozzáadott kolonnaszegmensek száma |
| Kosár / szita - 4 darab | Perforált Aisi 304 - 3 mm |
| Reflux tartály | Aisi 304 - 3 mm |
| Reflux leeresztő | 1” |
| Kondenzátum leeresztő az üstben | 2” |
| Bypass rendszer / by3V szelep(ek) | 1 minden hozzáadott üsthöz |
| Alkoholmérő tartó | Aisi 304 |
| Gyártói garancia | 2 év |
VILÁGSZINTŰ SZÁLLÍTÁS
világszerte több mint 30 forgalmazóból álló hálózat
GARANCIA
2 év garancia a teljes lepárlóra
TANÚSÍTVÁNY
a réz tisztaságáról
TANÚSÍTVÁNY
az egészségügyi megfelelőségről
Premium Grappa column still 300 KG bubble plate column
Grappa előállítására tervezett konfiguráció, 300 kg-os kapacitással (a feldolgozási kapacitás 1200 kg-ig bővíthető). Az üst rézből készül, és közvetlen gőzbefúvással hatékony lepárlást és jelentős megtakarítást tesz lehetővé. A kívánt ízprofil eléréséhez a megfelelő oszlop kiválasztása szükséges, a teljes rendszer pedig automatikus CIP tisztítással rendelkezik a gyors és egyszerű karbantartás érdekében. A lepárlás legfeljebb 3 órán át tart.
| ALKATRÉSZEK | MŰSZAKI ADATOK |
| A tűztér anyaga | Kerámiaszál 25 mm + 1 mm csiszolt rozsdamentes acél |
| A gőz üzemi hőmérséklete | ~110° C |
| A gőz üzemi nyomása | 0,5 Bar |
| Hőforrás - gőz | 70 kg/h üstönként |
| Nettó kapacitás | 300 kg (700 L) |
| A pálinkafőző anyaga | Cu DHP/3 mm |
| A pálinkafőző fedele | Cu DHP/2 mm |
| Tányéros kolonna | Cu DHP/2 mm |
| Deflegmátor | Cu DHP/2 mm |
| Összekötő csövek | Ø63 mm × 1,5 mm |
| Hűtőrendszer | Aisi 304 Ø422 mm, köpeny 2 mm |
| Vezérlőegység | Kézi beállítás |
| CIP tisztítórendszer | 10 egység + a hozzáadott kolonnaszegmensek száma |
| Kosár / szita - 4 darab | Perforált Aisi 304 - 3 mm |
| Reflux tartály | Aisi 304 - 3 mm |
| Reflux leeresztő | 1” |
| Kondenzátum leeresztő az üstben | 2” |
| Bypass rendszer / by3V szelep(ek) | 1 minden hozzáadott üsthöz |
| Alkoholmérő tartó | Aisi 304 |
| Gyártói garancia | 2 év |
VILÁGSZINTŰ SZÁLLÍTÁS
világszerte több mint 30 forgalmazóból álló hálózat
GARANCIA
2 év garancia a teljes lepárlóra
TANÚSÍTVÁNY
a réz tisztaságáról
TANÚSÍTVÁNY
az egészségügyi megfelelőségről
