| ALKATRÉSZEK | MŰSZAKI ADATOK |
| Alsó rész | Elektrolitikus réz 1 mm |
| Palást | Elektrolitikus réz 0,8 mm |
| Felső rész | Elektrolitikus réz 1 mm |
| Fedél | Elektrolitikus réz 0,8 mm |
| Hűtő | Rozsdamentes acél 304 1 mm |
| Függőleges cső | 304-es rozsdamentes acélcső Ø15×1×950 mm |
| Összekötő cső | Rézcső Ø28×1×1500 mm |
| Tűztér | Hidegen hengerelt acél 1,5 mm |
VILÁGSZINTŰ SZÁLLÍTÁS
világszerte több mint 30 forgalmazóból álló hálózat
GARANCIA
2 év garancia a teljes lepárlóra
TANÚSÍTVÁNY
a réz tisztaságáról
TANÚSÍTVÁNY
az egészségügyi megfelelőségről
Hagyományos billenthető pálinkafőző 100 L 30 L-es átfolyós hűtővel
A 100 literes billenthető lepárló mindenféle lepárlásra, valamint előfőzésre is alkalmas. A berendezést elektrolitikus rézből készült üst, kézi keverő, gáz- vagy szilárd tüzelésű fűtés, 30 literes kapacitású átfolyós rozsdamentes acél hűtő, valamint egy egyszerű, kar segítségével működtethető billentőrendszer jellemzi.
117.450,00 RSD130.500,00 RSDAz ár tartalmazza az ÁFÁ-t
| ALKATRÉSZEK | MŰSZAKI ADATOK |
| Alsó rész | Elektrolitikus réz 1 mm |
| Palást | Elektrolitikus réz 0,8 mm |
| Felső rész | Elektrolitikus réz 1 mm |
| Fedél | Elektrolitikus réz 0,8 mm |
| Hűtő | Rozsdamentes acél 304 1 mm |
| Függőleges cső | 304-es rozsdamentes acélcső Ø15×1×950 mm |
| Összekötő cső | Rézcső Ø28×1×1500 mm |
| Tűztér | Hidegen hengerelt acél 1,5 mm |
VILÁGSZINTŰ SZÁLLÍTÁS
világszerte több mint 30 forgalmazóból álló hálózat
GARANCIA
2 év garancia a teljes lepárlóra
TANÚSÍTVÁNY
a réz tisztaságáról
TANÚSÍTVÁNY
az egészségügyi megfelelőségről
