| ALKATRÉSZEK | MŰSZAKI ADATOK |
| Alsó rész | Elektrolitikus réz 4 mm |
| Palást | Elektrolitikus réz 1,5 mm |
| Felső rész | Elektrolitikus réz 1,5 mm |
| Fedél - kúpos rész | Elektrolitikus réz 1,5 mm |
| Fedél - palást | Elektrolitikus réz 1,5 mm |
| Leeresztő nyílás | Sárgaréz 4” |
| Hűtő | Rozsdamentes acél 304 1 mm |
| Függőleges cső | 304-es rozsdamentes acélcső Ø15×1×900 mm |
| Összekötő cső | Rézcső Ø63×1,5×3500 mm |
| Tűztér | Hidegen hengerelt acél 1,5 mm |
| Villanymotor hajtóművel és időzítővel | Acél 0,12 kW/14 ford./perc |
VILÁGSZINTŰ SZÁLLÍTÁS
világszerte több mint 30 forgalmazóból álló hálózat
GARANCIA
2 év garancia a teljes lepárlóra
TANÚSÍTVÁNY
a réz tisztaságáról
TANÚSÍTVÁNY
az egészségügyi megfelelőségről
Hagyományos Diamond pálinkafőző 350 L
A Diamond modellek nagy kapacitású lepárlók, elektromos motorral, töltőnyílással és golyóscsappal felszerelve. Minden, az alapanyaggal érintkező alkatrész rézből készül, ami tiszta illatot és a párlat kiváló minőségű ízét garantálja.
490.450,00 RSD577.000,00 RSDAz ár tartalmazza az ÁFÁ-t
| ALKATRÉSZEK | MŰSZAKI ADATOK |
| Alsó rész | Elektrolitikus réz 4 mm |
| Palást | Elektrolitikus réz 1,5 mm |
| Felső rész | Elektrolitikus réz 1,5 mm |
| Fedél - kúpos rész | Elektrolitikus réz 1,5 mm |
| Fedél - palást | Elektrolitikus réz 1,5 mm |
| Leeresztő nyílás | Sárgaréz 4” |
| Hűtő | Rozsdamentes acél 304 1 mm |
| Függőleges cső | 304-es rozsdamentes acélcső Ø15×1×900 mm |
| Összekötő cső | Rézcső Ø63×1,5×3500 mm |
| Tűztér | Hidegen hengerelt acél 1,5 mm |
| Villanymotor hajtóművel és időzítővel | Acél 0,12 kW/14 ford./perc |
VILÁGSZINTŰ SZÁLLÍTÁS
világszerte több mint 30 forgalmazóból álló hálózat
GARANCIA
2 év garancia a teljes lepárlóra
TANÚSÍTVÁNY
a réz tisztaságáról
TANÚSÍTVÁNY
az egészségügyi megfelelőségről
