| ALKATRÉSZEK | MŰSZAKI ADATOK |
| Fenék | Rozsdamentes acél AISI 304 3 mm |
| Fal | Rozsdamentes acél AISI 304 2 mm |
| Felső rész - fedél | Rozsdamentes acél AISI 304 4 mm |
| Gyógynövénykosár - fenék | Rozsdamentes acél AISI 304 3 mm |
| Gyógynövénykosár - fal | Rozsdamentes acél AISI 304 1 mm |
| Hűtő | Rozsdamentes acél AISI 304 1 mm |
| Függőleges csövek | Rozsdamentes acél AISI 304 Ø15×1×900 mm |
| Összekötő cső | Rozsdamentes acél AISI Ø40×1,5 mm |
| Tűztér | Hidegen hengerelt acél 1,5 mm |
VILÁGSZINTŰ SZÁLLÍTÁS
világszerte több mint 30 forgalmazóból álló hálózat
GARANCIA
2 év garancia a teljes lepárlóra
TANÚSÍTVÁNY
a réz tisztaságáról
TANÚSÍTVÁNY
az egészségügyi megfelelőségről
Hagyományos illóolaj-főző 100 L
Rozsdamentes acélból készült illóolaj-lepárló, amelyet növényi alapanyagokból származó aromás vegyületek gőzdesztillációval történő kinyerésére terveztek. Egy vízmelegítő kazánból, egy 100 literes növényi kamrából, egy rozsdamentes acél összekötőcsőből és egy rozsdamentes acél átfolyós kondenzátorból áll.
239.000,00 RSDAz ár tartalmazza az ÁFÁ-t
| ALKATRÉSZEK | MŰSZAKI ADATOK |
| Fenék | Rozsdamentes acél AISI 304 3 mm |
| Fal | Rozsdamentes acél AISI 304 2 mm |
| Felső rész - fedél | Rozsdamentes acél AISI 304 4 mm |
| Gyógynövénykosár - fenék | Rozsdamentes acél AISI 304 3 mm |
| Gyógynövénykosár - fal | Rozsdamentes acél AISI 304 1 mm |
| Hűtő | Rozsdamentes acél AISI 304 1 mm |
| Függőleges csövek | Rozsdamentes acél AISI 304 Ø15×1×900 mm |
| Összekötő cső | Rozsdamentes acél AISI Ø40×1,5 mm |
| Tűztér | Hidegen hengerelt acél 1,5 mm |
VILÁGSZINTŰ SZÁLLÍTÁS
világszerte több mint 30 forgalmazóból álló hálózat
GARANCIA
2 év garancia a teljes lepárlóra
TANÚSÍTVÁNY
a réz tisztaságáról
TANÚSÍTVÁNY
az egészségügyi megfelelőségről
