| ALKATRÉSZEK | MŰSZAKI ADATOK |
| Fenék | Rozsdamentes acél AISI 304 3 mm |
| Fal | Rozsdamentes acél AISI 304 2 mm |
| Felső rész - fedél | Rozsdamentes acél AISI 304 4 mm |
| Gyógynövénykosár - fenék | Rozsdamentes acél AISI 304 3 mm |
| Gyógynövénykosár - fal | Rozsdamentes acél AISI 304 1 mm |
| Hűtő | Rozsdamentes acél AISI 304 1 mm |
| Függőleges csövek | Rozsdamentes acél AISI 304 Ø15×1×900 mm |
| Összekötő cső | Rozsdamentes acél AISI Ø40×1,5 mm |
| Tűztér | Hidegen hengerelt acél 1,5 mm |
| Tartály | Hidegen hengerelt acél 5 mm |
VILÁGSZINTŰ SZÁLLÍTÁS
világszerte több mint 30 forgalmazóból álló hálózat
GARANCIA
2 év garancia a teljes lepárlóra
TANÚSÍTVÁNY
a réz tisztaságáról
TANÚSÍTVÁNY
az egészségügyi megfelelőségről
Hagyományos illóolaj-főző 250 L
Rozsdamentes acélból készült lepárló, amelyet gyógynövények lepárlására és illóolajok kinyerésére terveztek. Fel van szerelve egy gőzgenerátorral, egy 250 literes gyógynövénykosárral, összekötőcsövekkel és egy rozsdamentes acél átfolyós kondenzátorral.
630.500,00 RSDAz ár tartalmazza az ÁFÁ-t
| ALKATRÉSZEK | MŰSZAKI ADATOK |
| Fenék | Rozsdamentes acél AISI 304 3 mm |
| Fal | Rozsdamentes acél AISI 304 2 mm |
| Felső rész - fedél | Rozsdamentes acél AISI 304 4 mm |
| Gyógynövénykosár - fenék | Rozsdamentes acél AISI 304 3 mm |
| Gyógynövénykosár - fal | Rozsdamentes acél AISI 304 1 mm |
| Hűtő | Rozsdamentes acél AISI 304 1 mm |
| Függőleges csövek | Rozsdamentes acél AISI 304 Ø15×1×900 mm |
| Összekötő cső | Rozsdamentes acél AISI Ø40×1,5 mm |
| Tűztér | Hidegen hengerelt acél 1,5 mm |
| Tartály | Hidegen hengerelt acél 5 mm |
VILÁGSZINTŰ SZÁLLÍTÁS
világszerte több mint 30 forgalmazóból álló hálózat
GARANCIA
2 év garancia a teljes lepárlóra
TANÚSÍTVÁNY
a réz tisztaságáról
TANÚSÍTVÁNY
az egészségügyi megfelelőségről
