| ALKATRÉSZEK | MŰSZAKI ADATOK |
| Alsó rész | Elektrolitikus DHP réz 1 mm |
| Palást | Elektrolitikus DHP réz 1 mm |
| Felső rész | Elektrolitikus DHP réz 1 mm |
| Hűtő | Elektrolitikus DHP réz 1 mm |
| Spirál | Elektrolitikus DHP réz Ø10x0,9x1000 mm |
| Összekötő cső | Elektrolitikus réz Ø28×1×150 mm |
| Főzőtartó | Hidegen hengerelt acél 1,5 mm |
VILÁGSZINTŰ SZÁLLÍTÁS
világszerte több mint 30 forgalmazóból álló hálózat
GARANCIA
2 év garancia a teljes lepárlóra
TANÚSÍTVÁNY
a réz tisztaságáról
TANÚSÍTVÁNY
az egészségügyi megfelelőségről
Hagyományos pálinkafőző 1 L Souvenir
Az 1 literes mini hobby szuvenír üstökös lepárló egy praktikus, hagyományos stílusban készült modell.
19.000,00 RSDAz ár tartalmazza az ÁFÁ-t
| ALKATRÉSZEK | MŰSZAKI ADATOK |
| Alsó rész | Elektrolitikus DHP réz 1 mm |
| Palást | Elektrolitikus DHP réz 1 mm |
| Felső rész | Elektrolitikus DHP réz 1 mm |
| Hűtő | Elektrolitikus DHP réz 1 mm |
| Spirál | Elektrolitikus DHP réz Ø10x0,9x1000 mm |
| Összekötő cső | Elektrolitikus réz Ø28×1×150 mm |
| Főzőtartó | Hidegen hengerelt acél 1,5 mm |
VILÁGSZINTŰ SZÁLLÍTÁS
világszerte több mint 30 forgalmazóból álló hálózat
GARANCIA
2 év garancia a teljes lepárlóra
TANÚSÍTVÁNY
a réz tisztaságáról
TANÚSÍTVÁNY
az egészségügyi megfelelőségről
