| ALKATRÉSZEK | MŰSZAKI ADATOK |
| Alsó rész | Elektrolitikus réz 1 mm |
| Palást | Elektrolitikus réz 0,8 mm |
| Felső rész | Elektrolitikus réz 1 mm |
| Hűtő | Horganyzott acél 0,5 mm |
| Spirál | Rézcső Ø22×1 mm |
| Összekötő cső | Rézcső Ø22×1×1200 mm |
| Tűztér | Hidegen hengerelt acél 1,5 mm |
VILÁGSZINTŰ SZÁLLÍTÁS
világszerte több mint 30 forgalmazóból álló hálózat
GARANCIA
2 év garancia a teljes lepárlóra
TANÚSÍTVÁNY
a réz tisztaságáról
TANÚSÍTVÁNY
az egészségügyi megfelelőségről
