| ALKATRÉSZEK | MŰSZAKI ADATOK |
| Alsó rész | Elektrolitikus réz 2 mm |
| Palást | Elektrolitikus réz 1 mm |
| Felső rész | Elektrolitikus réz 1 mm |
| Fedél - kúpos rész | Elektrolitikus réz 1,5 mm |
| Fedél - palást | Elektrolitikus réz 1,5 mm |
| Leeresztő nyílás | Sárgaréz 3” |
| Hűtő | Horganyzott acél 0,5 mm |
| Összekötő cső | Rézcső Ø40×1×2000 mm |
| Tűztér | Hidegen hengerelt acél 1,5 mm |
VILÁGSZINTŰ SZÁLLÍTÁS
világszerte több mint 30 forgalmazóból álló hálózat
GARANCIA
2 év garancia a teljes lepárlóra
TANÚSÍTVÁNY
a réz tisztaságáról
TANÚSÍTVÁNY
az egészségügyi megfelelőségről
Hagyományos stabil pálinkafőző 200 L 400/5-ös klasszikus hűtővel
A 200 literes stabil lepárló mindenféle párlat nagy mennyiségű előállítására alkalmas. A berendezést rézüst, kézi keverő, gáz- vagy szilárd tüzelésű fűtés, horganyzott acél hűtő, valamint egyszerű töltőrendszer, bemeneti nyílás és golyóscsapos ürítőrendszer jellemzi, amely megkönnyíti a munkát és csökkenti a fizikai megterhelést a lepárlási folyamat során.
222.640,00 RSD253.000,00 RSDAz ár tartalmazza az ÁFÁ-t
| ALKATRÉSZEK | MŰSZAKI ADATOK |
| Alsó rész | Elektrolitikus réz 2 mm |
| Palást | Elektrolitikus réz 1 mm |
| Felső rész | Elektrolitikus réz 1 mm |
| Fedél - kúpos rész | Elektrolitikus réz 1,5 mm |
| Fedél - palást | Elektrolitikus réz 1,5 mm |
| Leeresztő nyílás | Sárgaréz 3” |
| Hűtő | Horganyzott acél 0,5 mm |
| Összekötő cső | Rézcső Ø40×1×2000 mm |
| Tűztér | Hidegen hengerelt acél 1,5 mm |
VILÁGSZINTŰ SZÁLLÍTÁS
világszerte több mint 30 forgalmazóból álló hálózat
GARANCIA
2 év garancia a teljes lepárlóra
TANÚSÍTVÁNY
a réz tisztaságáról
TANÚSÍTVÁNY
az egészségügyi megfelelőségről
