| ALKATRÉSZEK | MŰSZAKI ADATOK |
| Tűztér anyaga | Inox/AISI 304 2 mm + (kerámiagyapot 25 mm + 1 mm szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
| Gőz üzemi hőmérséklete | ~110° C |
| Gőz üzemi nyomása | 0.5 Bar |
| Hőforrás - gőz | 50-70 kg/h pálinkafőzőnként |
| Nettó kapacitás | 4×300 kg (2000 L) |
| Pálinkafőző anyaga | Cu DHP/3 mm |
| Pálinkafőző fedele | Cu DHP/2 mm |
| Aroma Max kolonna | Cu DHP/2 mm |
| Deflegmátor | Cu DHP/2 mm |
| Kosár/szita - 4 darab | Perforált AISI 304 - 3 mm |
| Összekötő csövek | AISI 304/réz Ø63 mm × 1.5 mm |
| Hűtőrendszer | AISI 304 Ø412 mm, köpeny 2 mm |
| Vezérlőegység | Kézi beállítás |
| CIP tisztítórendszer | 4 egység |
| Bypass rendszer / by3V szelep(ek) | 5 darab |
| Gyártói garancia | 2 év |
VILÁGSZINTŰ SZÁLLÍTÁS
világszerte több mint 30 forgalmazóból álló hálózat
GARANCIA
2 év garancia a teljes lepárlóra
TANÚSÍTVÁNY
a réz tisztaságáról
TANÚSÍTVÁNY
az egészségügyi megfelelőségről
Prémium grappa kolonnás főző 4×300 KG tányéros kolonnával
Négy rézből készült üst, kifejezetten magas aromatartalmú grappa előállítására tervezve. Minden üst 300 kg szőlőtörköly feldolgozására alkalmas, és a szabadalmaztatott DES Aroma Max oszlophoz csatlakozik. A fűtés rendkívül hatékony közvetlen gőzbefecskendezéssel, amely akár 3,5 órás ciklusidőt biztosít.
| ALKATRÉSZEK | MŰSZAKI ADATOK |
| Tűztér anyaga | Inox/AISI 304 2 mm + (kerámiagyapot 25 mm + 1 mm szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
| Gőz üzemi hőmérséklete | ~110° C |
| Gőz üzemi nyomása | 0.5 Bar |
| Hőforrás - gőz | 50-70 kg/h pálinkafőzőnként |
| Nettó kapacitás | 4×300 kg (2000 L) |
| Pálinkafőző anyaga | Cu DHP/3 mm |
| Pálinkafőző fedele | Cu DHP/2 mm |
| Aroma Max kolonna | Cu DHP/2 mm |
| Deflegmátor | Cu DHP/2 mm |
| Kosár/szita - 4 darab | Perforált AISI 304 - 3 mm |
| Összekötő csövek | AISI 304/réz Ø63 mm × 1.5 mm |
| Hűtőrendszer | AISI 304 Ø412 mm, köpeny 2 mm |
| Vezérlőegység | Kézi beállítás |
| CIP tisztítórendszer | 4 egység |
| Bypass rendszer / by3V szelep(ek) | 5 darab |
| Gyártói garancia | 2 év |
VILÁGSZINTŰ SZÁLLÍTÁS
világszerte több mint 30 forgalmazóból álló hálózat
GARANCIA
2 év garancia a teljes lepárlóra
TANÚSÍTVÁNY
a réz tisztaságáról
TANÚSÍTVÁNY
az egészségügyi megfelelőségről
