| ALKATRÉSZEK | MŰSZAKI ADATOK |
| A tűztér anyaga | Inox/Aisi 304 2 mm (Választható kerámiaszál 25 mm + 1 mm csiszolt rozsdamentes acél) |
| A gőz üzemi hőmérséklete | ~170° C |
| A gőz üzemi nyomása | Akár 8 bar |
| Hőforrás - gőz | 200-300 kg/h |
| Nettó kapacitás | 2000 L |
| A pálinkafőző anyaga | Cu DHP/5 mm |
| A pálinkafőző sisakja | Cu DHP/3 mm |
| Összekötő csövek | Aisi 304 Ø150 mm × 2 mm |
| Hűtőrendszer | Aisi 304 Ø422 mm, köpeny 2 mm |
| CIP tisztítórendszer | Manuális beállítás, félautomata vagy automatikus kezelés |
| CIP tisztítórendszer | 3 egység |
| Gyártói garancia | 2 év |
VILÁGSZINTŰ SZÁLLÍTÁS
világszerte több mint 30 forgalmazóból álló hálózat
GARANCIA
2 év garancia a teljes lepárlóra
TANÚSÍTVÁNY
a réz tisztaságáról
TANÚSÍTVÁNY
az egészségügyi megfelelőségről
Prémium hagyományos Whiskyfőző 2000 L
Kizárólag whiskyhez készült lepárló. 2.000–20.000 literes kapacitással, spirálos gőzfűtéssel az egyenletes és hatékony melegítés érdekében. Lehetőség van az úgynevezett „hattyúnyak” összekötőcső dőlésszögének, valamint a lepárló térfogatának módosítására. A hűtő is teljes egészében rézből készül. Ez a legigényesebb, ugyanakkor a legszebb lepárló, amit valaha készítettünk.
| ALKATRÉSZEK | MŰSZAKI ADATOK |
| A tűztér anyaga | Inox/Aisi 304 2 mm (Választható kerámiaszál 25 mm + 1 mm csiszolt rozsdamentes acél) |
| A gőz üzemi hőmérséklete | ~170° C |
| A gőz üzemi nyomása | Akár 8 bar |
| Hőforrás - gőz | 200-300 kg/h |
| Nettó kapacitás | 2000 L |
| A pálinkafőző anyaga | Cu DHP/5 mm |
| A pálinkafőző sisakja | Cu DHP/3 mm |
| Összekötő csövek | Aisi 304 Ø150 mm × 2 mm |
| Hűtőrendszer | Aisi 304 Ø422 mm, köpeny 2 mm |
| CIP tisztítórendszer | Manuális beállítás, félautomata vagy automatikus kezelés |
| CIP tisztítórendszer | 3 egység |
| Gyártói garancia | 2 év |
VILÁGSZINTŰ SZÁLLÍTÁS
világszerte több mint 30 forgalmazóból álló hálózat
GARANCIA
2 év garancia a teljes lepárlóra
TANÚSÍTVÁNY
a réz tisztaságáról
TANÚSÍTVÁNY
az egészségügyi megfelelőségről
