| ALKATRÉSZEK | MŰSZAKI ADATOK |
| A tűztér anyaga | Inox/Aisi 304 2 mm + (kerámiaszál 25 mm + 1 mm csiszolt rozsdamentes acél) |
| A tűztér üzemi hőmérséklete | ~170° C |
| A tűztér üzemi nyomása | 8 Bar |
| Nettó kapacitás | 2×3000 L |
| A pálinkafőző anyaga | Cu DHP/5 mm |
| A pálinkafőző sisakja - Whisky | Cu DHP/3 mm |
| Összekötő csövek | Aisi 304 Ø76 mm × 1,5 mm |
| Hűtőrendszer | Aisi 304 Ø422 mm, köpeny 2 mm |
| Vezérlőegység | Kézi beállítás |
| Függőleges keverő - folyamatos 96 RPM | 0,55 kW (2×2 darab) |
| CIP tisztítórendszer | 8 egység |
| Bypass rendszer / by3V szelep(ek) | 6 darab |
| Aromakosár | 200 L |
| Gyártói garancia | 2 év |
VILÁGSZINTŰ SZÁLLÍTÁS
világszerte több mint 30 forgalmazóból álló hálózat
GARANCIA
2 év garancia a teljes lepárlóra
TANÚSÍTVÁNY
a réz tisztaságáról
TANÚSÍTVÁNY
az egészségügyi megfelelőségről
Premium column still 2×3000 L Aroma Max column
A legnagyobb kolonnás lepárló, amelyet valaha gyártottunk, 6 000 literes kapacitással. A fűtést gőzspirál biztosítja, amely lehetővé teszi, hogy a teljes rendszer mindössze 40 perc alatt elérje az üzemi hőmérsékletet. Az Aroma Max oszlop egyszerre működik mindkét üsttel, és a teljes 6 000 literes kapacitást dolgozza fel. Kiváló megoldás aromás párlatokhoz, valamint whisky gyártásához.
| ALKATRÉSZEK | MŰSZAKI ADATOK |
| A tűztér anyaga | Inox/Aisi 304 2 mm + (kerámiaszál 25 mm + 1 mm csiszolt rozsdamentes acél) |
| A tűztér üzemi hőmérséklete | ~170° C |
| A tűztér üzemi nyomása | 8 Bar |
| Nettó kapacitás | 2×3000 L |
| A pálinkafőző anyaga | Cu DHP/5 mm |
| A pálinkafőző sisakja - Whisky | Cu DHP/3 mm |
| Összekötő csövek | Aisi 304 Ø76 mm × 1,5 mm |
| Hűtőrendszer | Aisi 304 Ø422 mm, köpeny 2 mm |
| Vezérlőegység | Kézi beállítás |
| Függőleges keverő - folyamatos 96 RPM | 0,55 kW (2×2 darab) |
| CIP tisztítórendszer | 8 egység |
| Bypass rendszer / by3V szelep(ek) | 6 darab |
| Aromakosár | 200 L |
| Gyártói garancia | 2 év |
VILÁGSZINTŰ SZÁLLÍTÁS
világszerte több mint 30 forgalmazóból álló hálózat
GARANCIA
2 év garancia a teljes lepárlóra
TANÚSÍTVÁNY
a réz tisztaságáról
TANÚSÍTVÁNY
az egészségügyi megfelelőségről
