| ALKATRÉSZEK | MŰSZAKI ADATOK |
| A tűztér anyaga | Inox/Aisi 304 2 mm + (kerámiaszál 25 mm + 1 mm csiszolt rozsdamentes acél) |
| A tűztér üzemi hőmérséklete | ~110° C |
| A tűztér üzemi nyomása | 0,5 Bar |
| Hőforrás - elektromos fűtőtestek 2×9 kW | 8-18 kW/h |
| Hőforrás - butángáz égő 30-50 kW | 4,72 kg/h |
| Hőforrás - földgázégő 30-50 kW | 6,5 m³/h |
| Nettó kapacitás | 200 L |
| A pálinkafőző anyaga | Cu DHP/2 mm |
| Aroma Max kolonna | Cu DHP/2 mm |
| Deflegmátor | Cu DHP/2 mm |
| Összekötő csövek | Aisi 304 Ø40 mm × 1,5 mm |
| Hűtőrendszer | Aisi 304 Ø200 mm, köpeny 1 mm |
| Vezérlőegység | Kézi beállítás |
| Függőleges keverő - folyamatos 96 RPM | 0,37 kW |
| CIP tisztítórendszer | 5 egység |
| Aromakosár | 10 L |
| Gyártói garancia | 2 év |
VILÁGSZINTŰ SZÁLLÍTÁS
világszerte több mint 30 forgalmazóból álló hálózat
GARANCIA
2 év garancia a teljes lepárlóra
TANÚSÍTVÁNY
a réz tisztaságáról
TANÚSÍTVÁNY
az egészségügyi megfelelőségről
Prémium kolonnás pálinkafőző 200 L Aroma Max kolonnával az üstön
Modern, kompakt, 200 literes kis kapacitású lepárló, a főzőüstön beépített Aroma Max oszloppal, amely intenzív aromaextrakciót tesz lehetővé a gőz és a reflux szabad érintkezése révén 18 réztányéron keresztül. Ez a lepárló a jó íz, valamint a gazdag és aromás párlat szinonimája. A 3-utas szelep lehetővé teszi, hogy a gőz útját közvetlenül a hűtőn vagy a fűszerkosáron keresztül vezesd.
| ALKATRÉSZEK | MŰSZAKI ADATOK |
| A tűztér anyaga | Inox/Aisi 304 2 mm + (kerámiaszál 25 mm + 1 mm csiszolt rozsdamentes acél) |
| A tűztér üzemi hőmérséklete | ~110° C |
| A tűztér üzemi nyomása | 0,5 Bar |
| Hőforrás - elektromos fűtőtestek 2×9 kW | 8-18 kW/h |
| Hőforrás - butángáz égő 30-50 kW | 4,72 kg/h |
| Hőforrás - földgázégő 30-50 kW | 6,5 m³/h |
| Nettó kapacitás | 200 L |
| A pálinkafőző anyaga | Cu DHP/2 mm |
| Aroma Max kolonna | Cu DHP/2 mm |
| Deflegmátor | Cu DHP/2 mm |
| Összekötő csövek | Aisi 304 Ø40 mm × 1,5 mm |
| Hűtőrendszer | Aisi 304 Ø200 mm, köpeny 1 mm |
| Vezérlőegység | Kézi beállítás |
| Függőleges keverő - folyamatos 96 RPM | 0,37 kW |
| CIP tisztítórendszer | 5 egység |
| Aromakosár | 10 L |
| Gyártói garancia | 2 év |
VILÁGSZINTŰ SZÁLLÍTÁS
világszerte több mint 30 forgalmazóból álló hálózat
GARANCIA
2 év garancia a teljes lepárlóra
TANÚSÍTVÁNY
a réz tisztaságáról
TANÚSÍTVÁNY
az egészségügyi megfelelőségről
