| ALKATRÉSZEK | MŰSZAKI ADATOK |
| A tűztér anyaga | Inox/Aisi 304 2 mm + (kerámiaszál 25 mm + 1 mm csiszolt rozsdamentes acél) |
| A tűztér üzemi hőmérséklete | ~110° C |
| A tűztér üzemi nyomása | 0,5 Bar |
| Hőforrás - elektromos fűtőtestek 2×9 kW | 8-18 kW/h |
| Hőforrás - butángáz égő 30-50 kW | 4,72 kg |
| Hőforrás - földgázégő 30-50 kW | 6,5 m³/h |
| Nettó kapacitás | 200 L |
| A pálinkafőző anyaga | Cu DHP/2 mm |
| A pálinkafőző sisakja - Alembic | Cu DHP/2 mm |
| Aroma Max kolonna | Cu DHP/2 mm |
| Deflegmátor | Cu DHP/1.5 mm |
| Összekötő csövek | Aisi 304 Ø40 mm × 1,5 mm |
| Hűtőrendszer | Aisi 304 Ø200 mm, köpeny 1 mm |
| Vezérlőegység | Kézi beállítás |
| Függőleges keverő - folyamatos 96 RPM | 0,37 kW |
| CIP tisztítórendszer | 6 egység |
| Bypass rendszer / by3V szelep(ek) | 2 darab |
| Aromakosár | 10 L |
| Gyártói garancia | 2 év |
VILÁGSZINTŰ SZÁLLÍTÁS
világszerte több mint 30 forgalmazóból álló hálózat
GARANCIA
2 év garancia a teljes lepárlóra
TANÚSÍTVÁNY
a réz tisztaságáról
TANÚSÍTVÁNY
az egészségügyi megfelelőségről
Prémium kolonnás pálinkafőző 200 L Aroma Max kolonnával Compact
Kompakt, modern lepárló, a szabadalmaztatott DES Aroma Max oszloppal felszerelve, amely többféle lepárlási módot tesz lehetővé. Kis helyet foglal, miközben széles felhasználási lehetőségeket kínál. A 3-utas szeleppel a lepárlási gőzök az aromakosáron keresztül vagy közvetlenül a kondenzátorba irányíthatók. Különböző fűtési megoldások érhetők el, 200 és 500 literes kapacitással.
| ALKATRÉSZEK | MŰSZAKI ADATOK |
| A tűztér anyaga | Inox/Aisi 304 2 mm + (kerámiaszál 25 mm + 1 mm csiszolt rozsdamentes acél) |
| A tűztér üzemi hőmérséklete | ~110° C |
| A tűztér üzemi nyomása | 0,5 Bar |
| Hőforrás - elektromos fűtőtestek 2×9 kW | 8-18 kW/h |
| Hőforrás - butángáz égő 30-50 kW | 4,72 kg |
| Hőforrás - földgázégő 30-50 kW | 6,5 m³/h |
| Nettó kapacitás | 200 L |
| A pálinkafőző anyaga | Cu DHP/2 mm |
| A pálinkafőző sisakja - Alembic | Cu DHP/2 mm |
| Aroma Max kolonna | Cu DHP/2 mm |
| Deflegmátor | Cu DHP/1.5 mm |
| Összekötő csövek | Aisi 304 Ø40 mm × 1,5 mm |
| Hűtőrendszer | Aisi 304 Ø200 mm, köpeny 1 mm |
| Vezérlőegység | Kézi beállítás |
| Függőleges keverő - folyamatos 96 RPM | 0,37 kW |
| CIP tisztítórendszer | 6 egység |
| Bypass rendszer / by3V szelep(ek) | 2 darab |
| Aromakosár | 10 L |
| Gyártói garancia | 2 év |
VILÁGSZINTŰ SZÁLLÍTÁS
világszerte több mint 30 forgalmazóból álló hálózat
GARANCIA
2 év garancia a teljes lepárlóra
TANÚSÍTVÁNY
a réz tisztaságáról
TANÚSÍTVÁNY
az egészségügyi megfelelőségről
