| ALKATRÉSZEK | MŰSZAKI ADATOK |
| Tűztér anyaga | Inox/AISI 304 2 mm + (kerámiagyapot 25 mm + 1 mm szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
| Tűztér üzemi hőmérséklete | ~110° C |
| Tűztér üzemi nyomása | 0.5 Bar |
| Hőforrás - gőzbefecskendezés | 300-600 kg/h 0.5 Bar nyomáson |
| Nettó kapacitás | 3000 L |
| Pálinkafőző anyaga | Cu DHP/5 mm |
| Aroma Max kolonna | Cu DHP/2 mm |
| Tányéros kolonna | Cu DHP/2 mm |
| Deflegmátor | Cu DHP/2 mm |
| Összekötő csövek | AISI 304 Ø63 mm × 1.5 mm |
| Hűtőrendszer | AISI 304 Ø300 mm, köpeny 1.5 mm |
| Vezérlőegység | Kézi beállítás |
| Függőleges keverő - folyamatos 96 RPM | 0.55 kW (2 darab) |
| CIP tisztítórendszer | 17 egység + hozzáadott kolonnaszakaszok száma |
| Aromakosár | 120 L |
| Bypass rendszer / by3V szelep(ek) | 7 darab |
| Gyártói garancia | 2 év |
VILÁGSZINTŰ SZÁLLÍTÁS
világszerte több mint 30 forgalmazóból álló hálózat
GARANCIA
2 év garancia a teljes lepárlóra
TANÚSÍTVÁNY
a réz tisztaságáról
TANÚSÍTVÁNY
az egészségügyi megfelelőségről
