| ALKATRÉSZEK | MŰSZAKI ADATOK |
| A tűztér anyaga | Inox/Aisi 304 2 mm + (kerámiaszál 25 mm + 1 mm csiszolt rozsdamentes acél) |
| A tűztér üzemi hőmérséklete | ~110° C |
| A tűztér üzemi nyomása | 0,5 Bar |
| Hőforrás - elektromos fűtőtestek 4×9 kW | 27-36 kW/h |
| Hőforrás - butángáz égő 25-110 kW | 4,25 kg/h |
| Hőforrás - földgázégő 25-110 kW | 10,62 m³/h |
| Nettó kapacitás | 500 L |
| A pálinkafőző anyaga | Cu DHP/3 mm |
| A pálinkafőző sisakja - Alembic | Cu DHP/2 mm |
| Tányéros kolonna | Cu DHP/2 mm |
| Deflegmátor | Cu DHP/2 mm |
| Összekötő csövek | Aisi 304 Ø63 mm × 1,5 mm |
| Hűtőrendszer | Aisi 304 Ø300 mm, köpeny 1,5 mm |
| Vezérlőegység | Kézi beállítás |
| Függőleges keverő - folyamatos 96 RPM | 0,55 kW |
| CIP tisztítórendszer | 17 egység + a hozzáadott kolonnaszegmensek száma |
| Bypass rendszer / by3V szelep(ek) | 7 darab |
| Aromakosár | 30 L |
| Gyártói garancia | 2 év |
VILÁGSZINTŰ SZÁLLÍTÁS
világszerte több mint 30 forgalmazóból álló hálózat
GARANCIA
2 év garancia a teljes lepárlóra
TANÚSÍTVÁNY
a réz tisztaságáról
TANÚSÍTVÁNY
az egészségügyi megfelelőségről
Prémium kolonnás pálinkafőző 500 L 2 kolonnával és 10 tányérral
A buboréksapkás tányéros oszlop tiszta és lágy párlatok előállítását teszi lehetővé. A tányérok számának növelése tisztább és kifinomultabb párlatot eredményez. Ez a modell két oszloppal rendelkezik, összesen 10 tányérral, amelyek mindegyike szeleppel van ellátva a felhalmozott reflux szintjének szabályozására, így magas szintű irányítást és rugalmasságot biztosít a lepárlás során. Lehetőség van egyetlen oszlop használatára, vagy mindkettő megkerülésére a hagyományos lepárlási ciklus érdekében.
| ALKATRÉSZEK | MŰSZAKI ADATOK |
| A tűztér anyaga | Inox/Aisi 304 2 mm + (kerámiaszál 25 mm + 1 mm csiszolt rozsdamentes acél) |
| A tűztér üzemi hőmérséklete | ~110° C |
| A tűztér üzemi nyomása | 0,5 Bar |
| Hőforrás - elektromos fűtőtestek 4×9 kW | 27-36 kW/h |
| Hőforrás - butángáz égő 25-110 kW | 4,25 kg/h |
| Hőforrás - földgázégő 25-110 kW | 10,62 m³/h |
| Nettó kapacitás | 500 L |
| A pálinkafőző anyaga | Cu DHP/3 mm |
| A pálinkafőző sisakja - Alembic | Cu DHP/2 mm |
| Tányéros kolonna | Cu DHP/2 mm |
| Deflegmátor | Cu DHP/2 mm |
| Összekötő csövek | Aisi 304 Ø63 mm × 1,5 mm |
| Hűtőrendszer | Aisi 304 Ø300 mm, köpeny 1,5 mm |
| Vezérlőegység | Kézi beállítás |
| Függőleges keverő - folyamatos 96 RPM | 0,55 kW |
| CIP tisztítórendszer | 17 egység + a hozzáadott kolonnaszegmensek száma |
| Bypass rendszer / by3V szelep(ek) | 7 darab |
| Aromakosár | 30 L |
| Gyártói garancia | 2 év |
VILÁGSZINTŰ SZÁLLÍTÁS
világszerte több mint 30 forgalmazóból álló hálózat
GARANCIA
2 év garancia a teljes lepárlóra
TANÚSÍTVÁNY
a réz tisztaságáról
TANÚSÍTVÁNY
az egészségügyi megfelelőségről
