| ALKATRÉSZEK | MŰSZAKI ADATOK |
| A tűztér anyaga | Inox/Aisi 304 2 mm + (kerámiaszál 25 mm + 1 mm csiszolt rozsdamentes acél) |
| A tűztér üzemi hőmérséklete | ~110° C |
| A tűztér üzemi nyomása | 0,5 Bar |
| Hőforrás - elektromos fűtőtestek 2×9 kW | 8-18 kW/h |
| Hőforrás - butángáz égő 30-50 kW | 4,72 kg/h |
| Hőforrás - földgázégő 30-50 kW | 6,5 m³/h |
| Nettó kapacitás | 200 L |
| A pálinkafőző anyaga | Cu DHP/2 mm |
| A pálinkafőző sisakja - Alembic | Cu DHP/2 mm |
| Összekötő csövek | Aisi 304 Ø40 mm × 1,5 mm |
| Hűtőrendszer | Aisi 304 Ø200 mm, köpeny 1 mm |
| Vezérlőegység | Kézi beállítás |
| Függőleges keverő - folyamatos 96 RPM | 0,37 kW |
| CIP tisztítórendszer | 3 egység |
| Aromakosár | 10 L |
| Gyártói garancia | 2 év |
VILÁGSZINTŰ SZÁLLÍTÁS
világszerte több mint 30 forgalmazóból álló hálózat
GARANCIA
2 év garancia a teljes lepárlóra
TANÚSÍTVÁNY
a réz tisztaságáról
TANÚSÍTVÁNY
az egészségügyi megfelelőségről
Prémium hagyományos pálinkafőző 200 L
Hagyományos lepárló oszlop nélkül, 200 és 6000 liter közötti kapacitással, alembic fejjel. Olyan prémium alkoholos italok hagyományos előállítására szolgál, mint a gin, vodka, whisky és mások. A whisky fej aromásabb és testesebb párlatot készít, míg az alembic fej tisztább és lágyabb párlatot eredményez. Igényeitől függően választhat whisky fejet, alembic fejet, vagy akár mindkét opciót.
| ALKATRÉSZEK | MŰSZAKI ADATOK |
| A tűztér anyaga | Inox/Aisi 304 2 mm + (kerámiaszál 25 mm + 1 mm csiszolt rozsdamentes acél) |
| A tűztér üzemi hőmérséklete | ~110° C |
| A tűztér üzemi nyomása | 0,5 Bar |
| Hőforrás - elektromos fűtőtestek 2×9 kW | 8-18 kW/h |
| Hőforrás - butángáz égő 30-50 kW | 4,72 kg/h |
| Hőforrás - földgázégő 30-50 kW | 6,5 m³/h |
| Nettó kapacitás | 200 L |
| A pálinkafőző anyaga | Cu DHP/2 mm |
| A pálinkafőző sisakja - Alembic | Cu DHP/2 mm |
| Összekötő csövek | Aisi 304 Ø40 mm × 1,5 mm |
| Hűtőrendszer | Aisi 304 Ø200 mm, köpeny 1 mm |
| Vezérlőegység | Kézi beállítás |
| Függőleges keverő - folyamatos 96 RPM | 0,37 kW |
| CIP tisztítórendszer | 3 egység |
| Aromakosár | 10 L |
| Gyártói garancia | 2 év |
VILÁGSZINTŰ SZÁLLÍTÁS
világszerte több mint 30 forgalmazóból álló hálózat
GARANCIA
2 év garancia a teljes lepárlóra
TANÚSÍTVÁNY
a réz tisztaságáról
TANÚSÍTVÁNY
az egészségügyi megfelelőségről
